VAHESEINAD


TÄISKLAASVAHESEINAD

Täisklaasvaheseinad on avara ruumikujunduse lahutamatu osa. Antud vaheseina lahenduse puhul koosneb klaasist sein vaid ülemisest ja alumisest profiilist ning klaasist. Minimaalse profiilikasutusega vaheseinasüsteem jätab vabaks pea kogu klaasist seinapinna ja annab võimaluse eriti õhulise töökeskkonna või koduse interjööri loomiseks. Omanäolise ja privaatsema tulemuse saamiseks on klaasi peale võimalik kleepida erineva värvi, mustri ja kirjaga (näiteks firma logoga) dekoorkilesid ja –kleebiseid. Täisklaasvaheseina saab projekteerida nii käänd- kui liugustega. Erilahendusena on võimalik täisklaasseina konstruktsiooni sobitada nii spoonitud- kui alumiiniumprofiilidest siseuksi.

 

« tagasi 


SPOON- JA MDF-PROFIILIDEST VAHESEINAD

Teisaldatav vaheseinasüsteem on mitmesuguste bürooruumide ning kaubanduspindade vajadusi arvestades sobiv lahendus ruumide loomiseks, töökohtade eraldamiseks ja pindade liigendamiseks. Süsteem on üles ehitatud moodulitele, mis koosnevad MDF- või vineerprofiilidest ning avatäidetest. Moodulid koostatakse tehases ning tarnitakse objektile, kus erinevatest moodulitest pannakse kokku seinasüsteem. Moodulite maksimaalsed mõõdud on 1500x2800 mm. Vaheseinasüsteemi kuuluvad nii käänd- kui liuguksed. Liuguste valmistamisel kasutatakse samu profiile nagu seinamoodulite valmistamisel ning käänduksed on välja töötatud sobimaks ideaalselt vaheseinasüsteemi.

 

« tagasi  


ALUMIINIUMPROFIILIDEST VAHESEINAD

Vaheseinasüsteem on sobiv lahendus ruumide loomiseks ja töökohtade eraldamiseks mitmesuguste bürooruumide vajadusi arvestades ning kaubanduspindade liigendamiseks. Süsteem koosneb moodulitest, mida on lihtne paigaldada ja hiljem, kasutuse käigus, teisaldada või ümber planeerida. Süsteem koosneb alumiiniumprofiilidest ning avatäidetest. Profiilidest valmistatakse moodulid, mis koostatakse juba tehases ning tarnitakse paigalduskohale valmiskujul. Objektil paigaldatakse kandvate konstruktsioonide külge alumiiniumist ülasiinid ning moodulid tõstetakse kerge vaevaga paika, moodustamaks vaheseina. Alumiiniumprofiilidest vaheseinasüsteemi kuuluvad nii alumiiniumraamiga käänduksed, alajuhtsiiniga liuguksed kui ka rippjuhtsiiniga top-liuguksed. 


« tagasi 

 

 

SIIRDESEINAD

Siirdeseinad sobivad suurepäraselt nt koolidesse, lasteaedadesse, büroodesse, hotellidesse ja restoranidesse. Teisaldatavad seinad on eraldi elementidest koosnev seinasüsteem. Sellised omavahel ühendamata elemendid saab vastavalt ruumi kasutusotstarbele paindlikult kokku lükata. Elemendid libisevad kergesti ühe vői kahe ülaratastiku abil ning need paigutatakse mehaaniliselt pőranda ja juhiku vahele. Voldiksein vőib olla ühe- vői kaheosaline ning ta liigub mööda pindpaigaldatud juhikut pőrandal vői ripub ülajuhiku küljes. Voldikseina viimane element, kaheosalises keskmised elemendid, moodustavad alati vastavalt ukse vői paarisukse. Valikus on voldikseinad, mis on omavahel ühendatud hingedega ning mille pinnamaterjal on melamiin, spoonitud (ka peitsitud), värvitud vői laminaat. Samuti võib valida ka seinad, mille elemendid on ühendatud omavahel hingede abil ning varustatud klaasidega, pinnamaterjal on spoonitud (ka peitsitud), värvitud vői laminaat.


« tagasi